26. 11. 2017 MLŽKY PROSTĚJOV KP OLM KRAJE

26. 11. 2017 VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ V OLOMOUCKÉM KRAJI – PROSTĚJOV.

V neděli 26. 11. 2017 odehrály mladší žákyně také další kolo krajské soutěže Olomouckého kraje v Prostějově. Po prohraném "zahřívacím" zápase s Přerovem C, se holky do dalšího zápasu proti domácímu Prostějovu "B" pořádně opřely, a podařilo se jim vypracovat si vedení dokonce 16:2, které již s přehledem udržely. Druhý set byl mnohem vyrovnanější, ale Bomberky neztratily nervy ani v napjaté koncovce a zápas dotáhly do vítězného konce. Potřebnou bojovnost si přenesly i do posledního zápasu se Šternberkem, získaly první set a po prohraném druhém setu se zápas rozhodoval v tiebreaku. V tomto rozhodujícím setu nakonec podlehly, ale získaly v celém turnaji krásné a cenné 4 body. V celém průběhu turnaje byla na holkách vidět chuť hrát a rostoucí sebevědomí v útoku. Velká pochvala.