4. 11. 2012 Lanškroun - mladší žáci a žákyně - KP Ol

Krajský přebor Olomouckého kraje, Mladší žákyně 4.11.2012 Lanškroun.

Chlapci hráli pod vedením Jiřího Kadlece. Po sobotním ostudném výkonu na turnaji v Pecce, v sérii turnajů přeboru Pardubického kraje, byl na chlapce vyvíjen tlak, pro zlepšení výkonu. I když hra chlapců je stále neurovnaná, výsledky přicházejí. Družstvo hrálo ve složení : Kadlec, Smola, Unzeitig, Ščučka, Dupenopulos, Hubáček.

Česká Třebová dívky – VK Prostějov                  0:2             22:25, 22:25

Hrajeme dobře, ale v koncovkách obou setů, nám strach z úspěšného dohrání koncovky svazuje ruce a děláme zbytečné chyby. Ve druhém setu dokonce vedeme 22:19, ale  právě strach, každé hráčky neudělat v takto dobře rozehrané koncovce chybu,  nám  prohrává druhý set. Děvčata ještě nejsou tak vyhranná, aby se dovedly s tímto problémem vypořádat.

Česká Třebová dívky – VK Lanškroun                2:0             25:19, 25:17

Od začátku zápasu „taháme za delší konec“, hrajeme dobře, udržíme míč ve hře, daří se i útočit, čímž  soupeře tlačíme do chyb. Bez větších problémů porážíme Lanškroun 2:0.

Česká Třebová dívky –  Česká Třebová chlapci             2:0             25:22, 27:25

Toto je úplně jiný  zápas,  nežli dva předchozí. Tím, že spolu trénují, je mezi nimi obrovská rivalita a každé družstvo se snaží druhého porazit. Chlapci, kteří přistupují ke každému zápasu velice laxně, zde jsou „hecnutí“ a chtějí dívky porazit. Stejná nálada je i na druhé straně, kde chtějí dívky dokázat, že se zlepšily a již nejsou horší chlapců.                                                                Je to naprosto vyrovnaný souboj, na straně chlapců Tomáš Smola, na straně dívek Anička Veselá, jako „tahouni“  svých družstev. Nyní bude důležité, kdo se přidá z jednotlivých družstev a pomůže těmto „tahounům“, vyhrát zápas.  Dívky jsou zodpovědnější, přesnější, technicky lepší, nedělají tolik chyb, a když je potřeba, tak jsou  ochotné  sebou praštit na  zem, aby zvedly míč, což nakonec rozhoduje.                                                                                                                     Zde chlapci dokázali, že umějí hrát volejbal, ale „musí chtít“, a to je zatím v jejich současném věku největší problém !!!

Česká Třebová dívky – VK Přerov                     2:0             27:25, 25:22

Již podle výsledku jednotlivých setů je vidět, že to byla obrovská bitva o každý bod. Družstvo Přerova nevyhrálo jediný zápas, proto, aby nesestoupilo ze skupiny A,  potřebovalo tento zápas nutně vyhrát.                                                                                                                            . Dnes mě naše děvčata,  opravdu velice mile překvapila, hrají výborně. Nedělají moc chyb, dobře přihrávají, bojují (mlátí sebou o zem) o každý míč a  úspěšně útočí. Opravdu docela pohledný  volejbal kategorie Mladších žákyň. Po této obrovské bitvě a následující radosti dívek vítězíme 2:0.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                             Veselá Anna, Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Linda Klimková, Foldynová Natalie, Hrišková Radka, Dejdarová Sabina, Gremlicová Linda.

Další zápasy chlapců Geodézie Česká Třebová.

Prostějov – Česká Třebová       B    2 : 0   25:22

Přerov  A    – Česká Třebová     B    1 : 2    25:22, 22:25, 17:19

Lanškroun   – Česká Třebová    B     2 : 1    25:15, 25:27,15:6

ÚŘEDNÍ ZPRÁVA OLK-ZKYM/2012-13 č. 05