29. 6. 2017 MLŽKY UKONČENÍ SEZÓNY

ZAKONČENÍ „BOMBEREK“.

Na čtvrtek 29. 6. 2017 byl pro Bomberky a jejich rodiče naplánován poslední turnaj před prázdninovým volnem.

Do turnaje nastoupilo 20 týmů, kdy každý tým tvořila hráčka a jeden z rodičů. Po odehrání základních skupin, nás čekalo semifinále a poté už jen finálové zápasy. Hrálo se na čas a na hřištích se bojovalo až do závěrečného hvizdu.

I když počasí nás opravdu napínalo až do posledního míče, nakonec se nám déšť kromě pár kapek vyhnul. A tak jsme turnaj zvládli odehrát celý.  Před vyhlášením dostaly holky prázdninovou odměnu a to Deník Bomberky, kde jsou úkoly, které mají plnit až do soustředění. Závěrem jsme vyhlásili konečné pořadí turnaje a popřáli si krásné prázdniny.

Děkuji moc všem za účast a na soustředění se těším v plném počtu J

Jana Rejmanová

Ml. žáci a žákyně