14. 4. 2024 VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁCI KVALIFIKACE NA MČR V H. BRODĚ.

V neděli 14. 4. 2024 družstvo mladších žáků odjelo na kvalifikační turnaj mistrovství České republiky do Havlíčkova Brodu. V naší kvalifikační skupině se kluci utkali s družstvy Sk Kolín, Orion Praha, Hradec Králové a Karlovarsko. Účastí na turnaji jsme chtěli klukům dopřát další herní praxi a konfrontaci s jinými družstvy, než s kterými se utkávali v celoroční soutěži. Všechna družstva, se kterými se kluci dnes utkali, spoléhali ve hře na velmi kvalitní podání, s kterým si kluci po celý turnaj nedokázali poradit. Kluci se ale s nastalou situaci odvážně vyrovnali, získali dnešními zápasy hodně zkušeností, které zúročí v dalších zápasech. V posledních týdnech před dnešním turnajem jsme na trénincích pracovali na zavedení systému se dvěma nahrávači a pozicí nahrávače v zóně 2 a 1, a to kluci zvládli bez problémů, a i v tak těžké situaci, kdy naši hru soupeř ničil kvalitním podáním. Kluci za účast na tomto turnaji zaslouží pochvalu a respekt. Dnes pod vedením J. Essera hráli: F. Limberský, Š. Limberský, O. Štancl, J. Esseer, R. Široký, N. Borek, J. Blaško, V. Cempírek, děkujeme za podporu rodině Limberských a Blaško, kteří kluky podporovali na místě. Kluci dnes skončili na 5. místě a do dalších bojů nepostoupili.

M. Kadlec

Ml. žáci a žákyně