6. 10. 2013 MLŽCI PŘEROV-KP OLM KRAJE

Mladší žáci na volejbalové kvalifikaci přeboru Olomouckého kraje.

V neděli 6. 10. 2013 odehráli mladší žáci volejbalového oddílu Sokol Geodézie Česká Třebová kvalifikaci přeboru mladšího žactva Olomouckého kraje. Za soupeře jim v základní skupině byli družstva Olomouce A a Prostějova B. Oba zápasy byly velmi vyrovnané, s Prostějovem kluci prohráli druhý set nejtěsnějším rozdílem a s Olomoucí A prohráli 1:2. V play-off o postup do druhé nejsilnější skupiny narazili kluci na Přerov A a  i když bojovali, prohráli opět těsně 1:2 a budou tak v prvním kole bojovat v nejslabší skupině. Z loňské sestavy nastoupil jen Honza Kadlec a jinak zbytek družstva se s touto soutěží setkal dnes potřetí, v Olomouckém kraji poprvé. Oporami byl Kadlec a Pirkl, na náhře se dařilo Koudelnému a Lukášovi a na smeči se neustále zlepšovali Šplíchalovi a Bělka.

Za volejbal a Sokol Geodézie Č. Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně