16. 3. 2014 MLŽCI OLOMOUC KP OLM KRAJE

8. KOLO PŘEBORU ML.ŽACTVA OLOMOUCKÉHO KRAJE

V neděli 16. 3. 2014 za deštivého počasí zajíždělo družstvo mladších žáků do Olomouce, kde měli odehrát C skupinu přeboru Olomouckého kraje. K turnaji bylo k dispozici pouze 6 hráčů-Lukáš nemocen, Ščučka zraněn. Dnešní turnaj byl o tom, vyhrát 3 zápasy a zpět do skupiny B. První dva zápasy to tak i vypadalo, ale v posledním zápase s Litovlí, v přímém souboji o postup, družstvo zklamalo. Moc chyb, malá zodpovědnost a laxnost. Všechny nedostatky s hráči řešíme, trénujeme, klademe na ně důraz, při trénincích na ně upozorňujeme. I přesto byly dnes vidět pozitiva. Kadlec, dnes nejlepší hráč, přináší družstvu mnoho bodů, i když na odbití spodem obouruč musíme ještě hodně zapracovat, Jarda Šplíchal a Radim kohoutek dnes slušně přihrávali. Takže kluci dnes obsadili 2.místo a příště budou hrát opět skupinu C. Č. Třebovou reprezentovali: Kohoutek, Koudelný, Pirkl, Šplíchal Jan a Jaromír, Kadlec.

Za volejbal Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně