ÚSPĚCH MLADŠÍCH ŽÁKYŇ A ŽÁKŮ SOKOLA

V neděli 17. 6. 2012 proběhl na volejbalových kurtech Sokola Č. Třebová finálový turnaj Poháru Pardubického kraje mladšího žactva za účasti 7 družstev Pardubického kraje. Z finálového turnaje se omluvila družstva Svitav a Poličky B. Družstva se utkala každé s každým na dva sety. Za pěkného počasí a slušné divácké kulisy byly k vidění vyrovnané a dramatické zápasy. Nejlepší formu prezentovalo družstvo Č. Třebové A ve složení Bělková, Foldynová, Klimková, Voleská, Šplíchalová, Vašinová a Veselá (hráčka Sokola Č. T. II). Dařilo se i družstvu Č. Třebová C ve složení Kadlec, Smola, Skřivánek, Unzeitig, Ščučka, Hubáček, Renčín a Dupenopulos, které obsadilo 3. místo. Třetí domácí družstvo obsadilo celkovou 7. příčku. Toto družstvo hrálo ve složení Hrišková, Kvapilová, Kamenická, Petrová, Landová a Dupenopulos.

Výsledky:

ČESKÁ TŘEBOVÁ A ŽICHLÍNEK ČESKÁ TŘEBOVÁ C POLIČKA A DOLNÍ ÚJEZD PARDUBICE ČESKÁ TŘEBOVÁ B                                                        Za volejbal Česká Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně